Skip to content

Kavos pupelės Dallmayr. Kokia yra kava iš Vokietijos?

Kavos pupelės Dallmayr

Kava mums dažniausiai asocijuojasi su Pietų Amerika, Italija, tad Vokietija yra gan netikėtas vardas kavos žemėlapyje. Tačiau nesuklyskime: prekinio ženklo Dallmayr tradicija siekia daugiau nei 300 metų ir yra vienas žinomiausių Vokietijos kavos ženklų, gerai žinomas ir už jos ribų. Ar žinote kuo išskirtinės kavos pupelės Dallmayr?

Skaitykite toliau ir susipažinkite su gražia ilgamečio šeimos verslo iš Vokietijos istorija.

Alois Dallmayr kompanija vienija daug verslų

Alois Dallmayr arba sutrumpintai Dallmayr yra vienas didžiausių delikatesų parduotuvių tinklų Europoje. Po šiuo skėčiu veikia daugybė skirtingų įmonių, susijusių su maistu. Kavos gamintojai – vieni iš jų.

Pati įmonė vis dar priklauso ją įkūrusiai šeimai ir šiuo metu jai vadovauja Wolfgangas Wille’as ir Florianas Randlkoferis – du pagrindiniai pagrindinės bendrovės Alois Dallmayr partneriai.

Dallmayr kava

Dallmayr istorija

Įmonės ištakos siekia 1700 metus. Tuo metu Miuncheno prekybininkas Christianas Reitteris vykdė pardavimų verslą, kuris ir yra laikomas tiesioginiu dabartinės bendrovės pirmtaku.

Kavos pupelės Dallmayr. Kokia yra kava iš Vokietijos?

Maždaug 1870 m. verslas atiteko Aloisui Dallmayrui, kurio vardu įmonė tebevadinama šiandien. 1895 m. jis pardavė verslą Therese ir Anton Randlkofer. Vadovaujant Theresei, nuostabiai to meto verslininkei, pirmoji parduotuvė išaugo į vieną iš pirmaujančių delikatesų parduotuvių Europoje. 1912 metais parduotuvėje dirbo jau 70 žmonių.

Kavos pupelės Dallmayr. Kokia yra kava iš Vokietijos?

1933 m. prasidėjo Dallmayr kavos era. Būtent šiais metais kavos pirklys iš Brėmeno Konradas Werneris Wille atvyko į Miuncheną ir vienoje iš veikiančių parduotuvių įkūrė specializuotą kavos skyrių (jis vis dar veikia!).

Kavos pupelės Dallmayr. Kokia yra kava iš Vokietijos?

Be abejo, karas paliko ryškius savo pėdsakus. Tiek parduotuvė, tiek sandėliai buvo sugriauti ir suniokoti, tačiau 1950-aisiais jie buvo sėkmingai atkurti ir tęsė darbus.

Kavos pupelės Dallmayr. Kokia yra kava iš Vokietijos?

Kavos pardavimai ėjosi taip sėkmingai, kad 1985 m. buvo įkurta atskira nepriklausoma įmonė būtent kavos pardavimams, dabar tapusi didžiausia iš visų.

Kavos pupelės Dallmayr. Kokia yra kava iš Vokietijos?

Šiuo metu įmonėje visame pasaulyje dirba apie 3500 darbuotojų, iš kurių apie 2000 Vokietijoje. „Dallmayr“ penkiose Vokietijos vietose (Miunchene, Berlyne, Braunšveige, Brėmene ir Dortmunde) kasmet paskrudina apie 57 000 tonų kavos. Įmonės padalinys „Vending & Office“ veikia 14 Europos šalių ir Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

Kavos pupelės Dallmayr

Dallmayr kava turi kelias pagrindines populiariausias mišinių rūšis: Prodomo, Classic, itališka kavos linija Crema d’Oro ir Etiopija. O nuo 2009 m. dar ir aukščiausios kokybės „Grand Cru Café“ linija, kuriai skrudinama ir pakuojama gryna kava, pavyzdžiui, Jamaikos mėlynasis kalnas ar Hawaii Kona. Gastronomijai (barams ir restoranams) tiekiama Dallmayr Café & Bar produktų linija.

Kavos pupelės Dallmayr. Kokia yra kava iš Vokietijos?

Kavos Dallmayr charakterio paslaptis prasideda nuo tinkamo žalios kavos pasirinkimo. Šie kavos namai renkasi ir naudoja tik aukščiausios kokybės kavos pupeles iš geriausių pasaulio kavos auginimo regionų. Svarbiausios kavos tiekimo šalys yra Etiopija, Papua Naujoji Gvinėja, Kolumbija ir Brazilija. Kavos pupelės pasirenkamos bendraujant tiesiai su augintojais, taip nuolat sekant kavos kokybę.

Kavos pupelės Dallmayr. Kokia yra kava iš Vokietijos?

Kavos kokybė stebima nuo pupelių iki galutinio puodelio. Įmonė labai kruopščiai atsirenka žaliavas, naudoja moderniausias technologijas skrudinimui ir tikrina kavos kokybę kiekviename žingsnyje. Kavos pupelės Dallmayr ir parodo šį rezultatą: aukštas kokybės lygis, kurį galima jausti, užuosti ir ragauti.

Dallmayr kavą išsirinkti gan paprasta, mat šie kavos namai turi didžiulę kavos paletę: Dallmayr kavos pasaulyje galimybės yra beveik neribotos, galite ragauti ir atrasti vis kažką naujo.

Būtent tokiu šūkiu ir kviečia naujus ragautojus – patiri ir atrasti naujų skonių, išsirinkti labiausiai patinkantį.

Kavos pupelės Dallmayr. Kokia yra kava iš Vokietijos?

Dallmayr taip pat siūlo daugiau nei 120 skirtingų arbatos rūšių. Be klasikinės juodosios arbatos ir žaliosios arbatos, galima rasti daugybę aromatizuotų veislių bei įvairių rūšių rooibos ir vaisinių bei žolelių arbatos iš Pietų Tirolio.

Straipsniui naudoti šaltiniai:
https://www.dallmayr.com/deen/company/
https://dallmayr.co.za/about-us/

Nuotraukos asociatyvinės © Canva ir www.dalmayr.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *